Mercedes Sprinter 313 cdi

6.600 €
Општи информации
Наслов
Mercedes Sprinter 313 cdi
Број на оглас
115532
Регистрација
Македонска
Општина
Кавадарци
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
03.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedes sprinter 313 cdi 2005 godina na proizvodstvo, ladilnik do +2stepeni.Voziloto ima postaveno i cengeli za meso,na kombeto se funkcionira kako sto treba,vozeno e samo za potrebite na nasata kompanija. Servisirano pred mesec dena, imate povrat i na ddv ako go kupite na firma. Za podetalni informacii obratete se na 071235100. Moze I zamena za kola.
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
MERCEDES-BENZ
Модел
SPRINTER
Произведено
2005
Носивост
1040 kg
Километража
320.000 km
Гориво
Дизел
Силина
130 KS
Менувач
Рачен
Боја
Сребрена
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 145

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind