Opel Vivaro 2.0 CDTI 2011 godina

7.000 €
Општи информации
Наслов
Opel Vivaro 2.0 CDTI 2011 godina
Број на оглас
116844
Регистрација
Странска
Општина
Скопје
-
Гази Баба
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
13.08.2019
Дополнителни информации
Опис:
Opel vivaro. GOD 2011 FULL OPREMA KM 170000 070761598
Технички податоци
Вид на товарно
Друго товарно возило
Марка
OPEL
Модел
VIVARO
Произведено
2011
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
66 KW
Зафатнина
1.995 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 79

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind