Peugeot Boxer 2.5 TD 2000 godina

3.500 €
Општи информации
Наслов
Peugeot Boxer 2.5 TD 2000 godina
Број на оглас
774070
Регистрација
Странска
Општина
Ново Село
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
29.08.2019
Дополнителни информации
Опис:
✈️✈️✈️
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
PEUGEOT
Модел
BOXER
Произведено
2000
Носивост
1600 kg
Километража
103.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.500 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Сина
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 100

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind