Scania G 400 ADR 2011 god.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Општи информации
Наслов
Scania G 400 ADR 2011 god.
Број на оглас
753800
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
-
Центар
Телефон за контакт
Објавено
19.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Vlekac Scania G 400 vo top sostojba ADR 2011 god. avtomatik,retarder,novi gumi
Технички податоци
Вид на товарно
Камион
Марка
SCANIA
Модел
G SERIES
Произведено
2011
Менувач
Автоматски
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 142

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind