Skania 280 kojni 1995g

5.300 €
Општи информации
Наслов
Skania 280 kojni 1995g
Број на оглас
209801
Регистрација
Македонска
Општина
Прилеп
Телефон за контакт
Објавено
01.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Skania 280 kojni 1995g
Tel 078-235-601
Технички податоци
Вид на товарно
Камион
Марка
SCANIA
Произведено
1995
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 221

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind