Tam t 75

3.500 €
Општи информации
Наслов
Tam t 75
Број на оглас
210481
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
Телефон за контакт
Објавено
09.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
070 528 206
Технички податоци
Вид на товарно
Камион
Марка
TAM
Модел
75
Произведено
1980
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
Боја
Зелена
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 94

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind