VOLVO FH400 Kamion tegnac, EURO 5, 2006 god.

12.000 €
Општи информации
Наслов
VOLVO FH400 Kamion tegnac, EURO 5, 2006 god.
Број на оглас
105518
Регистрација
Македонска
Општина
Виница
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
23.09.2019
Дополнителни информации
Опис:
VOLVO Kamion tegnac
12.000 €
Виница
VOLVO FH400, EURO 5, 2006, vo ispravna sostojba i registriran do 04.2020g. Informacii 076 363 620 ili 078 382 633
Технички податоци
Вид на товарно
Камион
Марка
VOLVO
Модел
FH
Произведено
2006
Километража
1.000.000 km
Гориво
Дизел
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 107

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind