Fiat 640

5.400 €
Општи информации
Наслов
Fiat 640
Број на оглас
196639
Општина
Прилеп
Телефон за контакт
Објавено
01.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Fiat 640 donesen od Svajcarija so dokumenti traktorot nema nikakov porblem vo sekoe vreme mozi da se proba i da se vidi traktorot e silla samo za merakli traktorot nema nikakva mana vredi da se proba za poveke informaci inbox ili na ovoj broj: 075 703 661 ili na ovoj 077 576 642
Технички податоци
Вид на влечно
Трактор
Марка
FIAT
Модел
640
Произведено
1979
Гориво
Дизел
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 241

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind