IMT 539 - 94 godina so kabina

3.750 €
Општи информации
Наслов
IMT 539 - 94 godina so kabina
Број на оглас
569531
Општина
Долнени
Телефон за контакт
Објавено
01.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
94 godina so kabina
072 755 801
072 755 710
Технички податоци
Вид на влечно
Трактор
Марка
IMT
Модел
539
Произведено
1994
Гориво
Дизел
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 308

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind