IMT 539 Deluxe

5.100 €
Општи информации
Наслов
IMT 539 Deluxe
Број на оглас
178895
Регистрација
Македонска
Општина
Долнени
Телефон за контакт
Објавено
23.05.2019
Дополнителни информации
Опис:
Traktorceto e vo top forma
2000saati rabotni
Boja,,stakla,. Sve e fabricno ne menuvano
Vredi da se vidi moze i da se proba
Технички податоци
Вид на влечно
Трактор
Марка
IMT
Модел
539
Произведено
1997
Гориво
Дизел
Силина
39 KS
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Црвена
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 246

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind