Imt Ferguson 539

2.550 €
Општи информации
Наслов
Imt Ferguson 539
Број на оглас
169123
Регистрација
Македонска
Општина
Прилеп
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
04.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Traktorot e vo top sostojba
Za poveke info na
077878859
077878859
Viber what's up
Monza zamena
So vasa doplata
Технички податоци
Вид на влечно
Трактор
Марка
IMT
Модел
539
Произведено
1995
Гориво
Дизел
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 217

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind