Traktor imt 533

2.350 €
Општи информации
Наслов
Traktor imt 533
Број на оглас
138164
Регистрација
Македонска
Општина
Петровец
Можна замена
Да
Објавено
16.01.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam traktor imt 533
Moze zamena za kola
Moze na seko vreme
Viber:00382 69589 195
Ime: Samir
Технички податоци
Вид на влечно
Трактор
Марка
IMT
Модел
533
Произведено
1993
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 504

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind