Traktor Imt 540 vo odlicna sostojba

5.000 €
Општи информации
Наслов
Traktor Imt 540 vo odlicna sostojba
Број на оглас
116869
Регистрација
Македонска
Општина
Прилеп
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
22.01.2020
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava imt 540 traktor komplet vo odlicna sostojba
Технички податоци
Вид на влечно
Трактор
Марка
IMT
Модел
540
Произведено
1980
Километража
237.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
540 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Црвена
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 205

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind