Traktor Tomo Vinkovik 826

2.000 €
Општи информации
Наслов
Traktor Tomo Vinkovik 826
Број на оглас
163265
Општина
Штип
Телефон за контакт
Објавено
01.07.2019
Дополнителни информации
Опис:
prodavam tractor tomo vinkovik 826 cena 2000 evra
Технички податоци
Вид на влечно
Трактор
Марка
TOMO VINKOVIC
Модел
TV
Произведено
2002
Километража
5.000 km
Гориво
Дизел
Силина
26 KS
Менувач
Рачен
Боја
Црвена
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 621

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind