Delovi za Golf 5

1 €
Општи информации
Наслов
Delovi za Golf 5
Број на оглас
690802
Општина
Струмица
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Делови за
Патнички возила
Категорија
Останато
Состојба
Половно
Опис:
Golfot e 100% ispraven do posledno strafce
2.0tdi, 2005 god, 103KW, 170.000km
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 127

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind