Volvo Motor 1.8 16v 85kw

150 €
Општи информации
Наслов
Volvo Motor 1.8 16v 85kw
Број на оглас
189012
Општина
Битола
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
08.03.2019
Дополнителни информации
Делови за
Патнички возила
Категорија
Мотор и делови за мотор
Состојба
Половно
Опис:
Ispraven motor
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 88

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind