hamza.motors

Mitsubishi Colt Cabrio 1.5 2007 godina
 • Mitsubishi Colt Cabrio 1.5 2007 godina
 • Марка
  Mitsubishi
  Модел
  Colt
  Произведено
  2007
  Километража
  130.000 km
  Гориво
  Бензин
  Регистрација
  Македонска
  Можна замена
  Да
  Општина
  Скопје
 • 3.999 €

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind