Hankook 245/45 r18

240 €
Општи информации
Наслов
Hankook 245/45 r18
Број на оглас
169973
Општина
Неготино
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
11.03.2019
Дополнителни информации
Делови за
Патнички возила
Категорија
Бандажи и гуми
Состојба
Половно
Опис:
se prodavaat zimski gumi hankook proizvedeni 2016god. dvete se novi dvete se vo solidna sostojba mozna e zamena za 225/45 ili 40 r18 letni.
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 121

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind