NOKIAN 215 65 R15 H102

130 €
Општи информации
Наслов
NOKIAN 215 65 R15 H102
Број на оглас
123857
Општина
Скопје
-
Кисела Вода
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
09.03.2019
Дополнителни информации
Делови за
Патнички возила
Категорија
Бандажи и гуми
Состојба
Половно
Опис:
Ne mnogu vozeni,edna e 130€ nova.
Site cetiri samo za 130€!!!
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 139

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind