Bandasi+gumi

6.000 €
Општи информации
Наслов
Bandasi+gumi
Број на оглас
201294
Општина
Демир Капија
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
17.03.2019
Дополнителни информации
Делови за
Патнички возила
Категорија
Бандажи и гуми
Состојба
Половно
Опис:
Celisni bandasi 15, 5x112. Gumi 15. Samo bandasite so gratis ratkapni za mercedes 4000den. Gumite 2000den. Komplet 5500den. Prakame i po kargo.
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 123

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind