Камп Приколка

200 €
Општи информации
Наслов
Камп Приколка
Број на оглас
132455
Регистрација
Македонска
Општина
Велес
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
18.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Кампот е во одлична состојба, прв газда, цената не е фиксна има простор за договор.
Технички податоци
Вид на приколка
Приколка
Произведено
1984
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 308

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind