Poluprikolka Schmitz

6.000 €
Општи информации
Наслов
Poluprikolka Schmitz
Број на оглас
208831
Регистрација
Македонска
Општина
Штип
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
12.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Smich poluprikolka ekstra zacuvana
Технички податоци
Вид на приколка
Полуприколка
Марка
SCHMITZ
Модел
SCHMITZ
Произведено
2006
Носивост
24 t
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 134

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind