Nifti digalka so prikolka komplet

5.000 €
Општи информации
Наслов
Nifti digalka so prikolka komplet
Број на оглас
360896
Општина
Скопје
-
Карпош
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
21.04.2019
Дополнителни информации
Опис:
Nifti digalka 9.5metra raboti na akumulator so sopsvena prikolka i svoj tifur za kacuvanje i simnuvanje od prikolka
Технички податоци
Вид на приколка
Приколка
Произведено
2006
Носивост
650 kg
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 85

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind