Coper TRUVA

800 €
Општи информации
Наслов
Coper TRUVA
Број на оглас
864730
Регистрација
Македонска
Општина
Тетово
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
27.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Motorot e vo dobra sostojba
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Крузер / Чопер
Марка
TRUVA
Модел
TR
Произведено
2007
Километража
70.000 km
Силина
45 KW
Боја
Црна
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 183

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind