Honda CBR 125R

1.500 €
Општи информации
Наслов
Honda CBR 125R
Број на оглас
533589
Регистрација
Странска
Општина
Куманово
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
06.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam Honda CBR 125R 2013godina na bugarski tablici registriran so zelen karton, servisiran pred 300km full servis ulje, filtri i svekjica, motorot ima projdeno 18000km i e mnogu dobro socuvan nema nitu edna mana.
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Спортски
Марка
HONDA
Модел
CBR
Произведено
2013
Километража
18.000 km
Силина
13 KS
Зафатнина
125 cm3
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 289

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind