Lifan 250cc

800 €
Општи информации
Наслов
Lifan 250cc
Број на оглас
187304
Регистрација
Македонска
Општина
Прилеп
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
01.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Motorot e vo top sostojba samo za meraklii so mnogu mala potrosuvacka.Mozi da se vidi vo sekoe vreme
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Крузер / Чопер
Марка
LIFAN
Модел
250
Произведено
2010
Зафатнина
250 cm3
Боја
Црна
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 133

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind