Jumpy ATV NITRO

300 €
Општи информации
Наслов
Jumpy ATV NITRO
Број на оглас
110453
Регистрација
Македонска
Општина
Штип
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
24.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Моторот е како нив. Купен е од Германија на ново. Има поминато 130km.Возен е 1 година
Технички податоци
Вид на мотоцикл
ATV (Четвороцикл)
Марка
APRILIA
Произведено
2015
Километража
130 km
Силина
49 KS
Боја
Црна
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 298

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind