Kawasaki kx450f

3.300 €
Општи информации
Наслов
Kawasaki kx450f
Број на оглас
145869
Општина
Штип
Телефон за контакт
Објавено
23.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Vo top sostojba
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Мотокрос
Марка
KAWASAKI
Модел
KX
Произведено
2014
Зафатнина
450 cm3
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 133

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind