Kawasaki Z650

4.900 €
Општи информации
Наслов
Kawasaki Z650
Број на оглас
292023
Регистрација
Македонска
Општина
Велес
Телефон за контакт
Објавено
11.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Се продава Kawasaki Z650.
Година на производство 2017.
Изминати километри: 2700.
Регистриран.
Сеуште под гаранција.
Цена: 5000 евра.
Телефон за контакт: 078202551
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Стандарден (Naked)
Марка
KAWASAKI
Модел
Z650
Произведено
2017
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 149

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind