Lifan 125

1.000 €
Општи информации
Наслов
Lifan 125
Број на оглас
148677
Регистрација
Македонска
Општина
Радовиш
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
07.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Eslktra
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Крузер / Чопер
Марка
LIFAN
Модел
125
Произведено
2015
Километража
5.000 km
Зафатнина
125 cm3
Боја
Црна
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 86

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind