Vespa fosti 150cc

250 €
Општи информации
Наслов
Vespa fosti 150cc
Број на оглас
736251
Регистрација
Македонска
Општина
Кавадарци
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava vespa fosti 150cc nov akomulator nov kais rolni novi gumi vespata ima problem vergla ne saka da zapali a ima se kompresija tel 070 268 326
Технички податоци
Вид на мотоцикл
Скутер
Марка
FOSTI
Произведено
2007
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 184

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind