Citroen Berlingo 1.9 neuvezuvan

3.500 €
Општи информации
Наслов
Citroen Berlingo 1.9 neuvezuvan
Број на оглас
205584
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
-
Кисела Вода
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
20.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Продавам Цитроен Берлинго 2006год.1,9 дизел неувезуван ,поминато 106000км.
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
CITROEN
Модел
BERLINGO
Произведено
2006
Носивост
780 kg
Километража
106.000 km
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 93

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind