VW CRAFTER 2.5TDI

7.000 €
Општи информации
Наслов
VW CRAFTER 2.5TDI
Број на оглас
100776
Регистрација
Македонска
Општина
Радовиш
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
VW CRAFTEE 2.5TDI
-Proizvedeno:2008
-Kilometraza:163.000km
-Zafatnina:2461cm3
-Snaga na motor 80kw
-Manuelen menuvac so 6brzini
-Centralno zaklucuvanje so dalecinsko
-2sedista
-Airbag/Abs/Esp
-Elektrika na prozori
-Elektricno podesuvanje na retrovizori
-Dolzina na tovaren prostor:4.35 M
-Nosivost:1300kg

KOMBETO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA,REGESTRIRANO DO 30.11.2019

MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME

CENA;7000E

TEL;078405388/078244464
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
VOLKSWAGEN
Модел
CRAFTER
Произведено
2008
Носивост
1300 kg
Километража
163 km
Гориво
Дизел
Силина
80 KW
Зафатнина
2.461 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 225

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind