FORD TRANSIT 85T300

4.950 €
Општи информации
Наслов
FORD TRANSIT 85T300
Број на оглас
246352
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
-
Аеродром
Телефон за контакт
Објавено
01.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
SE RODAVA KOMBE FORS TRANSIT 85T300, proizvedeno 2008 , kupeno od Makedonija. Odlicna sostojba. Pominati 270.000 km
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
FORD
Модел
TRANSIT
Произведено
2008
Носивост
1.2 t
Километража
270.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 145

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind