Fiat 2013 maxi

12.000 €
Општи информации
Наслов
Fiat 2013 maxi
Број на оглас
146042
Регистрација
Македонска
Општина
Неготино
Телефон за контакт
Објавено
14.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Vo cenata ne e vklucen ddv
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
FIAT
Модел
MAXI
Произведено
2013
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 117

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind