Ford Transit 2.4 TDCi Doka 2007 god.

7.000 €
Општи информации
Наслов
Ford Transit 2.4 TDCi Doka 2007 god.
Број на оглас
525849
Регистрација
Македонска
Општина
Кавадарци
Телефон за контакт
Објавено
17.09.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Ford Transit Doka so 2.4TDCi motor proizvedeno 2007 7 sedista so dva kluca servisirano bez maana.Ima i povratno DDV.
Технички податоци
Вид на товарно
Камион
Марка
FORD
Модел
TRANSIT
Произведено
2007
Километража
230.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.400 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Сина
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 96

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind