Iveco Stralis Euro 5 Tandem

17.000 €
Општи информации
Наслов
Iveco Stralis Euro 5 Tandem
Број на оглас
109668
Регистрација
Македонска
Општина
Кочани
Телефон за контакт
Објавено
14.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Iveco Stralis
2008 godina
Euro 5
450 ks.
Klima
Vebasto
Retarder

Prikolka Weka
2008 godina
7.4 + 8.2 m.
120 m³

Registrirani so dobri gumi
Технички податоци
Вид на товарно
Камион
Марка
IVECO
Модел
STRALIS
Произведено
2008
Силина
450 KS
Зафатнина
120 cm3
Боја
Црвена
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 168

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind