MERCEDES 813 KIPER

4.700 €
Општи информации
Наслов
MERCEDES 813 KIPER
Број на оглас
200010
Регистрација
Македонска
Општина
Куманово
Телефон за контакт
Објавено
28.06.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedes kiper 813
registriran
Tel 070-857-399
Dalibor
Технички податоци
Вид на товарно
Кипер
Марка
MERCEDES-BENZ
Модел
813
Произведено
1995
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
Боја
Сина
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 166

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind