Peugeot Boxer 2.8 HDI 2004 godina

3.900 €
Општи информации
Наслов
Peugeot Boxer 2.8 HDI 2004 godina
Број на оглас
189390
Регистрација
Македонска
Општина
Скопје
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2020
Дополнителни информации
Опис:
se prodava dobro zacuvan Peugeot boxer 2.8 hdi ne e uvezeno
2004 god.so 272200 km pominati
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
PEUGEOT
Модел
BOXER
Произведено
2004
Носивост
1400 kg
Километража
270.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.800 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 17

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind