Volkswagen Crafter 2.5 TDi Maxi 2007 god.

8.500 €
Општи информации
Наслов
Volkswagen Crafter 2.5 TDi Maxi 2007 god.
Број на оглас
209525
Регистрација
Македонска
Општина
Кавадарци
Телефон за контакт
Објавено
17.09.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Volkswagen Crafter Maxi proizvedeno 2007 so 2.5 motor so izminati 226.000km i e registrirano do 4 mesec 2020.
Технички податоци
Вид на товарно
Доставно возило
Марка
VOLKSWAGEN
Модел
CRAFTER
Произведено
2007
Носивост
1.5 t
Километража
230.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.500 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Бела
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 73

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind